Rátz JuditA gödöllői Szent István Egyetem Környezetgazdálkodási Agrármérnöki szakáról kikerülve nyolc évig a Humusz Szövetség berkein belül elsősorban hazai- és nemzetközi környezetvédelmi szemléletformáló programok végrehajtásáért volt felelős. Ezen időszak alatt nem csak széleskörű projektmenedzsment tapasztalatokra tett szert, hanem civil menedzsment ismereti is folyamatosan bővültek (tagja volt például a Környezeti Tanácsadó Irodák Hálózata, majd a Humusz Szövetség elnökségének, illetve a Környezet- és Természetvédő Civil Szervezetek Koordinációs Tanácsának). Ezt a tudást most a fenntarthatóság egy másik dimenziójának szolgálatába állítja nemzetközi projektkoordinátorként a Rogers Alapítványnál - 2014-ben még önkéntesként, majd 2015 januárja óta munkatársként.

Partnereink, tagságaink